Seznam zadev v postopku

Seznam visokošolskih zavodov, študijskih programov in višjih strokovnih šol, ki so v postopku.


Načrti evalvacije vzorca študijskih programov


Študijski programi

UniverzaIme zavoda/članiceŠtudijski programStrokovni delavec
 IEDC – Poslovna šola Bled, Fakulteta za podiplomski študij managementaManagement, 3. st.Tatjana Horvat
Nova univerzaEvropska pravna fakultetaTehnika in pravni inženiring trajnostne gradnje, 2. st.dr. Matjaž Štuhec
Univerza v LjubljaniFakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijoMateriali za shranjevanje in pretvorbo energije (Materials for Energy Storage and Conversion), 2. st.Anita Kajtazović
Fakulteta za informacijske študijePravo in vodenje v digitalni družbi 2. st.Tatjana Horvat
Visokošolski zavod FizioterapevtikaOrtopedska medicina in manualna terapija, izpop.dr. Matjaž Štuhec
Univerza v LjubljaniTeološka fakultetaSpecializacija iz družinske terapevtske prakse, izpop.Maruša Trobec
Nova univerzaFakulteta za slovenske in mednarodne študijeUporabne psihoterapevtske študije, 1. UNMartina Mravlja
Univerza v MariboruFakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturoGospodarsko inženirstvo II. st.Klemen Šubic
Univerza v MariboruFakulteta za strojništvoGospodarsko inženirstvo I. st.Klemen Šubic
Univerza v MariboruFakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatikoElektrotehnika I. st.Anita Kajtazović
Univerza v MariboruFakulteta za strojništvoTehnologije tekstilnega oblikovanja I. st.Anita Kajtazović
Univerza v LjubljaniFakulteta za socialno deloSocialno delo II. st.Julija Uršič
Univerza v LjubljaniFakulteta za elektrotehnikoElektrotehnika II. st.Maruša Trobec
Univerza v LjubljaniAkademija za gledališče, radio, film in televizijoDramska igra II. st.dr. Matjaž Štuhec
Univerza v LjubljaniAkademija za gledališče, radio, film in televizijoGledališka in radijska režija II. st.dr. Matjaž Štuhec
Univerza na PrimorskemFakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologijeMatematika I. st.Tatjana Horvat
ERUDIO VSPodjetništvo in mednarodno poslovanje II. st.Andrej Krček
Univerza na PrimorskemFakulteta za managementPolitologija – mednarodni odnosi in gospodarska diplomacija II. st.Tatjana Horvat
Univerza na PrimorskemFakulteta za managementManagement II. st.Tatjana Horvat
Visoka šola za racunovodstvo in financeCertificiran finančni računovodja, izpop. dr. Matjaž Štuhec
Univerza v LjubljaniFilozofska fakultetaGeografija II. st. Tatjana Horvat
Univerza v MariboruMedicinska fakulteta in Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijoFarmacija II. st. Gregor Rebernik
Univerza v LjubljaniAkademija za glasboGlasbena umetnost II. st. dr. Matjaž Štuhec
Univerza v LjubljaniFilozofska fakultetaAzijske študije I. st. Tatjana Horvat
Univerza v LjubljaniFakulteta za družbene vedeSociologija II. st.Filip Draženović
Univerza v LjubljaniFilozofska fakultetaZgodovina II. st.Tatjana Horvat
Nova univerzaFakulteta za državne in evropske študijeMednarodni management II. st.Filip Draženović
Fakulteta za informacijske študijeOblikovanje video iger I. st.Martina Mravlja
Univerza na PrimorskemPedagoška fakulteta Izobraževalna matematika 2. st.Maruša Trobec
Nova univerzaFakulteta za slovenske in mednarodne študijeUporabne psihoterapevtske študije 1. st.Martina Mravlja
Univerza v Novi GoriciFakulteta za naravoslovjeFizika in astrofiika, 2. st.Filip Draženović
Visoka strokovna šola za oblikovanje materialov SežanaOblikovanje materialov, 1. st.Filip Draženović

Visokošolski zavodi

UniverzaIme zavoda / članiceVrsta akreditacijeStrokovni sodelavec
Nova univerza Podaljšanje akreditacijeTatjana Horvat
Mednarodna podiplomska šola Jožefa StefanaPodaljšanje akreditacijeGregor Rebernik
Akademija za vizualne umetnostiPodaljšanje akreditacijeAnita Kajtazović
Fakulteta za industrijski inženiring Novo mestoPodaljšanje akreditacijeFilip Draženović
IBS Mednarodna poslovna šola LjubljanaPodaljšanje akreditacijedr. Matjaž Štuhec
MLC Fakulteta za management in pravo LjubljanaPodaljšanje akreditacijeAnita Kajtazović
ERUDIO Visokošolsko središčePodaljšanje akreditacijeAndrej Krček

Višje strokovne šole

Višja strokovna šolaVrsta postopkaStrokovni delavec
Šolski center Ptuj, Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleGregor Rebernik
Biotehniški izobraževalni center Ljubljana, Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleŠpela Zakrajšek
ERUDIO IC, Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleŠpela Zakrajšek
Izobraževalni center Geoss d.o.o., Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleŠpela Zakrajšek

Odločeno v 2024

Študijski programi

UniverzaIme zavoda / članiceŠtudijski programStrokovni delavec
Univerza v MariboruFilozofska fakultetaAnglistične študije, 3. st.Nataša Kramar
Univerza v Ljubljani
Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijoKemijske znanosti, 3. st.Gregor Rebernik
Podiplomska šola ZRC SAZUPrimerjalni študij idej in kultur, 3. st.Filip Draženović
Univerza na Primorskem Pedagoška fakulteta Vizualne umetnosti in oblikovanje, 2. st.mag. Julija Uršič
Gea College – Fakulteta za podjetništvoManagement veriženja blokov in WEB3 tehnologij, 2. st.Maja Milas



Fakulteta za zdravstvo Angele BoškinManagement zdravstvenih organizacij, 2. st.Martina Mravlja


Fakulteta za komercialne in poslovne vedePoslovne vede I, 1. st.Maja Milas
Univerza v Ljubljani
Veterinarska fakultetaVeterinarska patologija, izpop.dr. Matjaž Štuhec
MLC Fakulteta za management in pravo Ljubljana ter ALMA MATER EUROPAEA – Evropski center MariborPravo managementa, 3. st.Filip Draženović
Univerza v Ljubljani Akademija za likovno umetnost in oblikovanjeSlikarstvo, 1. st. UNAnita Kajtazović
Univerza na PrimorskemPedagoška fakultetaZgodnje učenje in poučevanje, 3. st.Anita Kajtazović
Univerza v LjubljaniHumanistika in družboslovje, 3. st.Klemen Šubic, Nataša Kramar
Univerza v LjubljaniFakulteta za računalništvo in informatikoUmetna inteligenca (Erasmus Mundus Joint Master in Artificial Intelligence – EMAI), 2. st.*Klemen Šubic, Nataša Kramar
Fakulteta za informacijske študijeInformacijske znanosti, 3. st.*Filip Draženović
Univerza v MariboruPedagoška fakultetaRazredni pouk, 2. st.*dr. Matjaž Štuhec
Univerza v LjubljaniPedagoška fakultetaIzobraževanje učiteljev in edukacijske vede 3. st.Tatjana Horvat
VIST – Fakulteta za aplikativne vedeKozmetika, 1. st.Jožica Kramar
* Odločitev še ni dokončna.

Visokošolski zavodi

UniverzaIme zavoda / članiceVrsta akreditacijeStrokovni delavec


Visoka strokovna šola za oblikovanje materialov SežanaPrva akreditacijaFilip Draženović
ALMA MATER EUROPAEA – Evropski center, MariborPreoblikovanje zavodaJožica Kramar, Gregor Rebernik, Klemen Šubic
Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj GradecAkreditacija lokacijedr. Matjaž Štuhec
IBS Mednarodna poslovna šola LjubljanaAkreditacija lokacije*Jožica Kramar
Fakulteta za informacijske študijePodaljšanje akreditacije*Gregor Rebernik
Fakulteta za komercialne in poslovne vedePodaljšanje akreditacije*Maja Milas
Fakulteta za zdravstvene in socialne vede Slovenj GradecPodaljšanje akreditacije*Anita Kajtazović
Visoka šola za upravljanje podeželja Grm Novo mestoPodaljšanje akreditacije*Klemen Šubic
* Odločitev še ni dokončna.

Višje strokovne šole

Višja strokovna šolaVrsta postopkaStrokovni delavec
Izobraževalni center Memory, d.o.o., Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleMartina Mravlja
Šolski center Šentjur, Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleGregor Rebernik
Center za poslovno usposabljanje Ljubljana, Višja strokovna šola Evalvacija višje strokovne šoleMartina Mravlja
Šolski center Postojna, Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleMartina Mravlja
Šolski center Nova Gorica, Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleMartina Mravlja
Šolski center Ravne na Koroškem, Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleMartina Mravlja
Prometna šola Maribor, Višja prometna šolaEvalvacija višje strokovne šoleMartina Mravlja
Šolski center Škofja Loka, Višja strokovna šolaEvalvacija višje strokovne šoleMartina Mravlja

Odločeno v 2023


Odločeno v 2022


Odločeno v 2021


Odločeno v 2020


Odločeno v 2019


Odločeno v 2018